Н. П. Листопад

Вивчаю математику (частина 3)

Вивчаю математику

 

downloadВерсія для ознайомлення

 Пропонуємо дієву й актуальну методичну допомогу
для роботи за стандартами і типовими освітніми програмами
Нової української школи.

Опановувати математику у 1 класі весело і з задоволенням, всебічно і практично, формувати предметні і ключові компетентності, граючись, вам допоможе комплект експериментальних навчальних посібників, підготовлених Наталією Листопад.
Даний посібник є частиною комплекту експериментальних навчальних посібників для 1 класу, що складається з 4-х частин. У посібниках представлена система різноманітних тренувальних і розвивальних вправ, які розкривають всі основні питання першого року навчання математики.
Основою змісту програми для 1 класу є числа 1 – 100 та дії додавання і віднімання з цими числами. В третій частині пропонується матеріал для засвоєння тем «Числа 11–20», «Обчислення в межах 20», «Числа 21–100».
Всі уроки в посібнику мають єдину структуру та однакове оформлення.
На кожний урок пропонується один розворот посібника. Матеріал на сторінці ліворуч забезпечує вивчення змістової лінії «Числа. Дії з числами». Сторінка праворуч містить матеріал для роботи із задачами, величинами, пропонуються завдання для повторення раніше вивченого змісту та завдання на розвиток кмітливості.
Такий підхід до побудови посібника сприятиме формуванню і розвитку в першокласників прагнення до самостійної діяльності, готовності виконувати навчальні завдання.
Кожний вид завдання виокремлений в блок, що визначає етапи роботи на уроці. Для вчителя така структура слугуватиме орієнтиром для складання плану-конспекту уроку. Проте вчитель з огляду на дидактичну доцільність може змінювати послідовність завдань, їх кількість, частоту, а також замінювати роботу за певним блоком в посібнику практичними завданнями.
Використання цього посібника не виключає роботу в зошитах зі звичайною кліткою.

Календарне планування уроків “Вивчаю математику” (частина 3)

Завантажити