Автори: Пономарьова К.І., Гайова Л.А.

Вивчаю математикуДПА 2018, 4 кл. Інтегровані підсумкові контрольні роботи з української мови і літературного читання

Ви вмієте складати інтегровані підсумкові контрольні роботи з української мови та літературного читання? Ваші четвертокласники готові до ДПА за новими вимогами? Не хвилюйтесь! Новий збірник інтегрованих контрольних підсумкових робіт, підготовлений К. І. Пономарьовою та Л. А. Гайовою в УОВЦ “Оріон” допоможе відповісти на ці питання… З понеділка вже у продажу…

Пропоновані інтегровані контрольні роботи призначено для підготовки до підсумкової перевірки навчальних досягнень учнів 4 класу з української мови та літературного читання. Вони відповідають оновленим навчальним програмам для 1–4 класів 2016 року та новим вимогам до проведення державної підсумкової атестації, затвердженим у 2018 році.

У посібнику вміщено 6 контрольних робіт  у двох рівноцінних варіантах кожна, що передбачають перевірку результатів навчання з літературного читання й української мови на основі художнього або науково-художнього тексту. З огляду на те, що в Орієнтовних вимогах пропонується два підходи до конструювання контрольної роботи,  у посібнику подаються два види робіт. Це дає педагогові можливість вибору різновиду контрольної роботи для підготовки і проведення підсумкової перевірки.

З питань придбання посібника звертайтеся:

ТОВ «Торговий Дім — «Всесвіт»: (067) 543-05-26; (044) 379-10-54; (044) 379-14-07

Весняного настрою на позитивні зміни…

Віри в себе і в своїх учнів!