О. М. Топузов, О. Ф. Надтока, Л. А. Покась
Підручник «ГЕОГРАФІЯ» для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів

literatura8

download Версію для ознайомлення

Вивчати географію легко й вдумливо, з користю й із задоволенням вам допоможе новий, компетентнісно зорієнтований підручник,
що 
висвітлює питання з курсу «Україна у світі: природа, населення».

  • Навчальний матеріал побудовано так, щоб восьмикласники навчилися розуміти й аналізувати географічні явища, що відбуваються на нашій землі, усвідомили унікальність нашої держави в планетарному вимірі.
  • Особливістю підручника є те, що він побудований за правилами й законами дослідницької мандрівки. Навчаючись за ним, підлітки стануть учасниками п’ятьох захопливих експедицій, кожна з яких має свої маршрути та окреслене коло питань, які потрібно вирішити. Підручник має багатий ілюстративний і картографічний матеріал.
  • Для успішного здійснення експедицій учні повинні впоратися з додатковими завданнями: пригадати інформацію, відому з попередніх курсів географії, здійснити віртуальну екскурсію, дізнатися про нове з Інтернету, попрацювати з картою, виконати обов’язкові практичні роботи й дослідження тощо. Усі ці завдання подані в творчих та інформаційних рубриках: «Запитання-супутник», «ГЕОгалактика», «Пошук он-лайн», «Картографічний навігатор», «Чи знаєте ви, що…», «Географія на щодень».
  • Повернутися з експедиції з ґрунтовним багажем знань допоможе підсумовуюча рубрика «Щоденник дослідника», де занотовано найголовніше з навчального матеріалу, подано тлумачення основних термінів і понять. Переконатися, що кожний маршрут експедиції пройдено успішно, можна, давши відповіді на запитання в оцінювальних рубриках: «Знаю, розумію, вмію пояснити» та «Мої компетентності: самоперевірка знань і досягнень».