Образотворче мистецтво 1 клас. Я прикрашаю світ (альбом)

Автор: Віта Зіневич
Тип: Альбом
Тип: Альбом
ISBN: 978-617-7712-12-0
Кількість сторінок: 64
Формат: 60×84/8
Рік: 2020
Палітурка: м'яка
Колірність: повноколір
Мова: Українська
Ступені освіти: Початкова школа
МОН: схвалено
Ціна: 85 грн
+

Опис

Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з дисциплін художньо-естетичного циклу Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 08 серпня 2018 р. № 22. 1/12-Г-707)

Альбом відповідає обом Типовим освітнім програмам НУШ для закладів загальної середньої освіти (за редакцією О. Я. Савченко та Р. Б. Шияна). Запропоновано види робіт до 35 уроків. Цей альбом закріплює ідеї інтеграції та гармонії, що закладені в концепції НУШ. За темами тижня він пов'язаний з підручником для першого класу «Я досліджую світ» Ірини Грущинської, Зої Хитрої, Ірини Дробязко.

Через творчість діти будуть роздумувати над важливими темами: природа та екологія, культура рідного краю та України, традиції сім'ї та народу. Діти також познайомляться з видатними художниками. Представлені теми колективних робіт зі зразками. Діти в групках по 5-6 чоловік із запропонованих матеріалів можуть створити колективні роботи на форматі паперу А2 чи А3.

Альбом пропонує використовувати різні матеріали: фарби гуаш, акварель, кольорові фломастери, олівці, клей ПВА з пензликом, двосторонній кольоровий папір, пластилін, різноманітні додаткові матеріали (ватні диски, вушні палички, спонжики, серветки, пластикові трубочки, блискітки й таке інше).

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support