Альбом з дизайну і технологій 1 клас. Моя творча праця

Автор: Ірина Дробязко
Тип: Альбом
Тип: Альбом
ISBN: 978-617-7485-34-5
Кількість сторінок: 64
Формат: 60×84/8
Рік: 2018
Палітурка: м'яка
Колірність: повноколір
Мова: Українська
Ступені освіти: Початкова школа
МОН: схвалено
Ціна: 85 грн
+

Опис

Альбом з дизайну і технологій відповідає Типовій освітній програмі колективу авторів під керівництвом Олександри Савченко. Посібник містить захопливі завдання, які сприятимуть формуванню в молодших школярів цілісного образу світу в процесі засвоєння різних видів соціального досвіду. Творчі роботи, запропоновані в альбомі, побудовані на засадах засвоєння інтегрованих знань про природу й суспільство, ціннісних орієнтацій в різних сферах соціальної практики.

Альбом інтегрований з уроками «Я досліджую світ. 1 клас» за підручником Ірини Грущинської, Зої Хитрої та Ірини Дробязко. Потижнева тематична структура альбому допоможе вчителеві у створенні календарно-тематичного планування.

      alboms

Разом з інженером Встигайликом та порадницею феєю Фаназією діти відпрацьовуватимуть різні способи дослідницької поведінки, які вимагають здатності вирішувати практичні завдання, застосовувати доступні технології, створювати практичні, естетичні, особистісно зорієнтовані вироби. Завдання стимулюють учнів до креативного мислення, колективної праці.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support