Я досліджую світ 1 клас. Формування предметних компетентностей

Автор: Тетяна Гільберг, Світлана Тарнавська
Тип: Формування предметних компетентностей
Тип: Формування предметних компетентностей
ISBN: 978-966-991-061-5
Кількість сторінок: 80
Рік: 2020
Палітурка: м'яка
Колірність: повноколір
Мова: Українська
Ступені освіти: Початкова школа
МОН: схвалено
Ціна: 25 грн
+

Опис

Картки призначені для діагностики предметних і ключових компетентностей, моніторингу очікуваних результатів навчання з метою формувального оцінювання учнів першого року навчання.

Картки укладено відповідно до Типових освітніх програм (очікуваних результатів навчання здобувачів освіти з природничої, громадянської та історичної, соціальної та здоров'язбережувальної, технологічної, елементів мовно-літературної та математичної освітніх галузей); чинних підручників з інтегрованого курсу «Я досліджую світ» з урахуванням навантаження, що зазначено у типових навчальних планах для учнів першого року навчання.

Кожна картка автономна. Порядок опрацювання навчального матеріалу розділів і тем обирає вчитель/вчителька. Картки є дидактичним доповненням до навчально-методичних комплектів та мають на меті поєднати пізнавальну освітню діяльність, діагностичне оцінювання та корегування освітніх результатів учнів.

Завдання передбачають виявлення знань і практичних умінь. За їх результатами можна проводити індивідуальну, колективну корекційну роботу з учнями класу та визначити поступальні кроки для подальшої роботи.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support