Алгебра 8 клас. Перевірка предметних компетентностей

Автор: Ніна Тарасенкова, Оксана Коломієць, Зоя Сердюк
Тип: Перевірка предметних компетентностей
Тип: Перевірка предметних компетентностей
ISBN: 978-617-7355-85-3
Кількість сторінок: 16
Формат: 70x100 1/16
Палітурка: м'яка
Мова: Українська
Ступені освіти: Середня школа
МОН: схвалено
Ціна: 30 грн
+

Доставка

Доставка по Україні службою "Нова пошта" або "Meest Express" з оплатою готівкою при отриманні замовлення

Оплата

Готівкою, Безготівковими, VISA/Mastercard, GooglePay, ApplePay, Masterpass

Контакти

03061, м. Київ,
вул. Миколи Шепелєва, 2

Опис

Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з математики Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України 
(лист ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 08.11.2016 р. № 2.1/12-Г-815)

Матеріали посібника надають певну допомогу в реалізації завдань компетентнісно орієнтованого навчання математики в основній школі.

Посібник формує предметні компетентності учнів, зокрема уміння: наводити приклади; пояснювати зміст понять; формулювати означення, властивості, математичних об’єктів; записувати та пояснювати вираз; застосовувати; розв’язувати; класифікувати; характеризувати; знаходити на малюнках і зображувати; вимірювати та обчислювати; обґрунтовувати; доводити і таке інше.

Вміщено три контрольні роботи, які подані у двох варіантах однакової складності. Вони дещо відрізняються від традиційних: у більшості завдань учням пропонується життєва ситуація, учасниками якої вони можуть бути.

Усі роботи мають спільну структуру і включають три або чотири завдання. Це завдання, які мають тестову або відкриту форму. Також пропонуються особливі тестові завдання – серед наведених до них відповідей правильними є дві відповіді.

Система оцінювання будується на спільному підході. Кількість балів за правильно розв’язання проставлено біля кожного завдання.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support