Всесвітня історія. Історія України (інтегрований курс) 8 клас. Атлас

Тип: Атлас
Тип: Атлас
ISBN: 978-617-7712-17-5
Кількість сторінок: 24
Кількість карт: 37
Рік: 2018
Палітурка: м'яка
Колірність: повноколір
Мова: Українська
Ступені освіти: Середня школа
МОН: схвалено
Ціна: 45 грн
+

Доставка

Доставка по Україні службою "Нова пошта" або "Meest Express" з оплатою готівкою при отриманні замовлення

Оплата

Готівкою, Безготівковими, VISA/Mastercard, GooglePay, ApplePay, Masterpass

Контакти

03061, м. Київ,
вул. Миколи Шепелєва, 2

Опис

Упорядник — Ігор Щупак, кандидат історичних наук, заслужений працівник освіти України, член Українсько-німецької історичної комісії, член Українсько-польської комісії експертів підручників історії та географії, автор підручників.

Атлас продовжує серію картографічних навчальних посібників інтегрованого курсу з історії УОВЦ «Оріон», упорядкованих Ігорем Щупаком.

Структура та зміст атласу забезпечує послідовне висвітлення тем двох навчальних курсів «Всесвітньої історії» та «Історії України» тематичними картами, відповідно до «Таблиці для синхронізації курсів історії України та всесвітньої історії в 7–9 класах». Зміст цього видання суттєво розвантажено, подано тільки ті карти, що ілюструють головні теми навчальних курсів. Тож учні зможуть здобувати знання на основі опрацювання менших обсягів інформації.

Атлас можна використовувати як на уроках з курсу «Всесвітньої історії», так і на уроках «Історії України».

Тема Східного світу з курсу всесвітньої історії розкрита через окрему карту Персії, Індії, Китаю та Японії, де показано  утворення держави Сефевідів, Великих Моголів, імперії Цін, Японії за Токугавою, європейські колонії в Азії.

Видання має гарний візуальний культурний контекст: його проілюстровано фотографіями та малюнками визначних діячів науки та культури відповідного історичного періоду, схемами битв, світлинами архітектурних пам’яток тощо.

 

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support