Всесвітня історія. Історія України (інтегрований курс) 7 клас. Атлас

Тип: Атлас
Тип: Атлас
ISBN: 978-617-7712-16-8
Кількість сторінок: 20
Кількість карт: 26
Рік: 2020
Палітурка: м'яка
Колірність: повноколір
Мова: Українська
Ступені освіти: Середня школа
МОН: схвалено
Ціна: 45 грн
+

Доставка

Доставка по Україні службою "Нова пошта" або "Meest Express" з оплатою готівкою при отриманні замовлення

Оплата

Готівкою, Безготівковими, VISA/Mastercard, GooglePay, ApplePay, Masterpass

Контакти

03061, м. Київ,
вул. Миколи Шепелєва, 2

Опис

Упорядник — Ігор Щупак, кандидат історичних наук, заслужений працівник освіти України, член Українсько-німецької історичної комісії, член Українсько-польської комісії експертів підручників історії та географії, автор підручників.

Атлас продовжує серію картографічних навчальних посібників інтегрованого курсу з історії видавництва. Навчальна програма висуває високі вимоги, щодо навчальних досягнень, особливого значення набуває робота з історичними картами. Атлас задовольняє ці вимоги.

Це єдиний на ринку навчальних картографічних посібників України інтегрований атлас з вивчення епохи Середніх віків, де Історія України вивчається як складова частина всесвітньої історії. Послідовність розділів в атласі та послідовність карт в них відповідає «Таблиці для синхронізації курсів історії України та всесвітньої історії в 7 класі». Кількість карт та їхні теми дають змогу використовувати атлас і під час вивчення курсу «Всесвітня історія», і під час курсу «Історія України».

Видання має гарний візуальний культурний контекст: проілюстроване фотографіями та малюнками визначних діячів науки та культури відповідного історичного періоду, схемами битв, світлинами архітектурних пам’яток тощо.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support