Я досліджую світ 3 клас. Атлас з контурними картами

Тип: Атлас
Тип: Атлас
ISBN: 978-966-991-009-7
Кількість сторінок: 16 + 4 вкладка
Кількість карт: 9
Рік: 2020
Палітурка: м'яка
Колірність: повноколір
Мова: Українська
Ступені освіти: Початкова школа
МОН: схвалено
Ціна: 45 грн
+

Доставка

Нова пошта
  Доставка по Україні Новою поштою:

  • Доставка у відділення Нової Пошти (вартість доставки за таривами перевізника).
  • Доставка кур'єром Нової Пошти (вартість доставки за таривами перевізника).
  • Досткавка в поштомат Нової Пошти.

  Доставка іншими службами

Оплата

Готівкою при отриманні замовлення, Безготівковими, VISA/Mastercard, GooglePay,  ApplePay, Masterpass

Контакти

03061, м. Київ,
вул. Миколи Шепелєва, 2

Опис

Схвалено для використання у загальноосвітні навчальних закладах Комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист № 22.1/12-Г-68 від 24.03. 2020 р.)

Атлас відповідає навчальній програмі інтегрованого курсу «Я досліджую світ» Нової української школи й має такі особливості:

  1. Карта «Моя Україна» ілюструє всесвітнь овідомі пам’ятки культури й архітектури нашої держави, зокрема «7 чудес України», портрети славетних українців. Додаткові схеми на цій сторінці «Моя родина» і «Я і суспільство» спонукають дізнатися про сімейні та суспільні зв’язки дітей.
  2. Карта «Традиції народів світу» ілюстрована фотографіями національного одягу, музичних інструментів, звичаїв, обрядів, розваг народів світу. Карта доповнена світлинами винаходів людства, де в написах вказано народи, яким належать авторство цих відкриттів.
  3. Тему «Вода в природі» представлено традиційною схемою колообігу води та картою «Прісна вода у світі» з розподілом водних ресурсів по планеті.
  4. Карта «Фізична поверхня України. Корисні копалини» укладена з відмивкою рельєфу, що робить її об’ємною. За навчальною програмою подано класифікацію корисних копалин (рідкі, газоподібні, тверді).

До цієї карти додається вкладка з контурною картою «Шукачі скарбів», де повідомляються цікаві відомості про походження окремих корисних копалин, а завдання пропонує вирушити на пошук «скарбів» – родовищ нафти і природного газу, кам’яного вугілля, залізної і марганцевої руд, бурштину.

  1. На карті «Рослин України» подано їхню класифікацію з поділом на хвойні та квіткові, дикорослі та культурні. Вміщено схеми будови рослини, етапів її розвитку, способів розмноження. На цій сторінці розташовані ілюстрації до теми «Гриби»: схема будови гриба, їстівні та отруйні види.
  2. На карті «Тварини України» подано їхню класифікацію (різним кольором шрифту підписані: риби, земноводні, плазуни, птахи, звірі). Доповнюють карту схеми зовнішньої будови риби, птаха, звіра, комахи.
  3. Карта «Заповідні території України» показує об’єкти природно-заповідного фонду України (найбільші заповідники та ботанічні сади). Художніми значками зображено рослини й тварин, що перебувають під охороною у відповідному заповіднику та є його «візитівкою». Карту доповнює ілюстрований блок: тварини та рослини, занесені до Червоної книги України.
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support