Історія України 5 клас. Атлас з контурними картами

Тип: Атлас
Тип: Атлас
ISBN: 978-617-7355-99-0
Кількість сторінок: 16
Кількість карт: 22
Рік: 2020
Палітурка: м'яка
Колірність: повноколір
Мова: Українська
Ступені освіти: Середня школа
МОН: схвалено
Ціна: 35 грн
+

Доставка

Нова пошта
  Доставка по Україні Новою поштою:

  • Доставка у відділення Нової Пошти (вартість доставки за таривами перевізника).
  • Доставка кур'єром Нової Пошти (вартість доставки за таривами перевізника).
  • Досткавка в поштомат Нової Пошти.

  Доставка іншими службами

Оплата

Готівкою при отриманні замовлення, Безготівковими, VISA/Mastercard, GooglePay,  ApplePay, Masterpass

Контакти

03061, м. Київ,
вул. Миколи Шепелєва, 2

Опис

Упорядник — Ігор Щупак, кандидат історичних наук, заслужений працівник освіти України, член Українсько-німецької історичної комісії, член Українсько-польської комісії експертів підручників історії та географії, автор підручників.

Цей Атлас — навчальний картографічний посібник з історії, з яким учні вперше знайомляться на початку вивчення курсу історії України. Курс історії в 5 класі має вступний характер. З огляду на головне завдання курсу, карти в атласі прості, а умовні позначення здебільшого художні. Видання проілюстровано фотографіями та малюнками визначних українських діячів науки й культури відповідного історичного періоду, схемами битв, світлинами архітектурних пам’яток тощо.

Атлас складається з 5 розділів: «Знайомство з історією», «Княжа Русь – Україна», «Козацька Україна», «Україна в 19–20 ст.», «Україна сучасна». Відповідно до чинної програми вздовж усіх сторінок атласу пролягає лінія часу на яку нанесені видатні події та явища в історії України.

Відмінність атласу від аналогічних картографічних видань — карти «Люблінська унія. Утворення Речі Посполитої», «Гетьманщина й Запорозька Січ у другій половині 17–18 ст.», «Відродження української держави в 1917–1921 рр.».

Новими за змістом для навчальної картографії в 5 класі є спрощені, але наочні карти «Україна в 195–01980 роках. Чорнобильська трагедія», «Україна сучасна» та «Україна в Європі».

Вкладка з контурними картами дає змогу виконати практичні роботи, передбачені програмою — розмістити події на шкалі часу, визначити просторове розташування історико-географічного регіону, позначити й надписати на контурній карті вказані учителем історико-географічні регіони, територію рідного краю тощо.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support