Географія. Україна у світі: природа, населення 8 клас. Атлас

Тип: Атлас
Тип: Атлас
ISBN: 978-966-991-083-7
Кількість сторінок: 40
Кількість карт: 52 + 4 вкладка
Рік: 2020
Палітурка: м'яка
Колірність: повноколір
Мова: Українська
Ступені освіти: Середня школа
МОН: схвалено
Ціна: 50 грн
+

Доставка

Нова пошта
  Доставка по Україні Новою поштою:

  • Доставка у відділення Нової Пошти (вартість доставки за таривами перевізника).
  • Доставка кур'єром Нової Пошти (вартість доставки за таривами перевізника).
  • Досткавка в поштомат Нової Пошти.

  Доставка іншими службами

Оплата

Готівкою при отриманні замовлення, Безготівковими, VISA/Mastercard, GooglePay,  ApplePay, Masterpass

Контакти

03061, м. Київ,
вул. Миколи Шепелєва, 2

Опис

Атлас укладено відповідно до державних освітніх стандартів та оновленої навчальної програми з географії 8 класу для загальноосвітніх навчальних закладів з 12-річною освітою; навчального матеріалу чинних підручників, вимог методичних вказівок із вивчення географії у 8 класі.

У структурі атласу 3 розділи, які охоплюють всі теми програми, 52 карти та 4 сторінки вкладки з фрагментом реальної топографічної карти у масштабі 1:50 000, умовних знаків для топографічних карт масштабу 1:25 000, 1:50 000 та завдань, які можна виконати за вкладеною топографічною картою. В атласі впроваджено наскрізну змістовну лінію «Екологічна безпека та сталий розвиток». Об’єкти природно-заповідного фонду(пам’ятки природи, заказники, заповідники) показані на відповідних картах – «Геологічна будова», «Поверхневі води», «Рослинність», «Тваринний світ», «Чорне та Азовське моря».
Усі карти світу в атласі укладено за офіційними відкритими даними міжнародних організацій – ООН, МВФ, WWF тощо.
Тематичний зміст карт України укладено за інтернет-ресурсами міністерств, відомств, Держкомстату України, науково-дослідних інститутів, тематичних порталів та вебсайтів.

Деякі карти атласу за об’єктом картографування, сюжетом та способами представлення даних є новими в навчальних картографічних посібниках як результат авторських розробок колективу укладачів атласу – «Елементи географічної карти», «Потенціал вітрової енергії», «Забезпеченість підземними водами», «Природні ландшафти, перетворені людиною», «Урбанізація» тощо.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support