Природознавство 5 клас. Атлас

Тип: Атлас
Тип: Атлас
ISBN: 978-617-7485-04-8
Кількість сторінок: 20 + 4 з контурними картами
Кількість карт: 9
Рік: 2020
Палітурка: м'яка
Колірність: повноколір
Мова: Українська
Ступені освіти: Середня школа
МОН: схвалено
Ціна: 35 грн
+

Доставка

Нова пошта
  Доставка по Україні Новою поштою:

  • Доставка у відділення Нової Пошти (вартість доставки за таривами перевізника).
  • Доставка кур'єром Нової Пошти (вартість доставки за таривами перевізника).
  • Досткавка в поштомат Нової Пошти.

  Доставка іншими службами

Оплата

Готівкою при отриманні замовлення, Безготівковими, VISA/Mastercard, GooglePay,  ApplePay, Masterpass

Контакти

03061, м. Київ,
вул. Миколи Шепелєва, 2

Опис

Атлас відповідає змісту навчальної програми «Природознавство» та має такі особливості:

  1. Карта «Зоряне небо. Північна півкуля» доповнена стародавніми українськими назвами сузір’їв та окремих зір.
  2. Карта «Місяць – супутник Землі» (показано обидві півкулі Місяця: видима й зворотна) кардинально відрізняється від аналогічних у навчальній літературі. Адже її створено за останніми фотографіями Національного аерокосмічного агентства США (NASA). Селенографічні об’єкти Місяця, що були зняті з обліку Міжнародною астрономічною організацією впродовж останніх років, не підписані, водночас подано актуальні назви місячних кратерів і морів.
  3. «Екологічна ситуація в світі» та «Екологічна ситуація в Україні» зображають негативні явища й процеси, що відбуваються у природному середовищі. На карті світу подано інформацію про знеліснення, опустелювання, забруднення океанів та морів, показано найзабрудненіші міста, місця найбільших радіаційних аварій, катастроф танкерів; підписані забруднені річки за даними Міжнародного фонду дикої природи та Міжнародного союзу охорони природи. Зміни в покриві Землі лісом подано за найновішими даними інтерактивної карти Global Forest World. Карта доповнена картами-врізками території Аральського моря в різні роки, ілюстрацією зменшення озонового шару над Антарктидою.

На карті України показано території радіаційного та промислового забруднення, найзабрудненіші міста, ступінь забруднення акваторії морів. Карта такого змісту вперше увійшла в навчальний атлас з природознавства. Вона укладена на основі даних Центральної геофізичної обсерваторії України, Міністерства екології України та інших установ.

  1. Карта «Природні зони та заповідні території світу» створена за даними Світової бази даних природоохоронних територій (World Database on Protected Areas), а карта «Природні зони і заповідні території України» – за даними Державного кадастру територій та об’єктів природно-заповідного фонду України.
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support