Хімія 10 клас (рівень стандарту)

Автор: Ольга Ярошенко
Тип: Підручник
Тип: Підручник
ISBN: 978-617-7485-76-5
Кількість сторінок: 208
Формат: 70x100 1/16
Рік: 2018
Палітурка: тверда
Колірність: чорно-білий
Мова: Українська
Ступені освіти: Старша школа
МОН: рекомендовано
Ціна: 200 грн
+

Доставка

Доставка по Україні службою "Нова пошта" або "Meest Express" з оплатою готівкою при отриманні замовлення

Оплата

Готівкою, Безготівковими, VISA/Mastercard, GooglePay, ApplePay, Masterpass

Контакти

03061, м. Київ,
вул. Миколи Шепелєва, 2

Опис

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (наказ Міністерства освіти і науки України від 11. 10. 2018 р. № 1085)

Підручник рекомендований Міністерством освіти і науки України. Виклад навчального матеріалу підпорядковано меті — забезпечити загальноосвітню підготовку з хімії, сформувати вміння пояснювати хімічні явища, робити обґрунтовані висновки про них, усвідомлювати вплив науки й технологій на зміну матеріального, інтелектуального й культурного середовищ. 

Структура підручника побудована за схемою: інформаційна довідка — текст параграфа — сторінка природодослідника — сторінка ерудита — стисло про основне знаємо, розуміємо — застосовуємо. Учні можуть самостійно здобувати знання, скориставшись джерелами інформації з рубрики «Працюємо з медійними джерелами». Краще сприймання та розуміння навчального матеріалу нададуть малюнки, схеми, таблиці.

Підручник входить до складу навчально-методичного комплекту «Хімія для життя», який охоплює зошити для контрольних і практичних робіт та робочий зошит з хімії.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support