Українська мова 1 клас. Буквар. Частина 1

Автор: Катерина Пономарьова
Тип: Підручник
Тип: Підручник
ISBN: 978-617-7485-84-0
Рік: 2018
Палітурка: тверда
Колірність: повноколір
Мова: Українська
Ступені освіти: Початкова школа
МОН: рекомендовано
Ціна: 250 грн
+

Доставка

Нова пошта
  Доставка по Україні Новою поштою:

  • Доставка у відділення Нової Пошти (вартість доставки за таривами перевізника).
  • Доставка кур'єром Нової Пошти (вартість доставки за таривами перевізника).
  • Досткавка в поштомат Нової Пошти.

  Доставка іншими службами

Оплата

Готівкою при отриманні замовлення, Безготівковими, VISA/Mastercard, GooglePay,  ApplePay, Masterpass

Контакти

03061, м. Київ,
вул. Миколи Шепелєва, 2

Опис

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (наказ МОН України від 06.07. 2018 № 734). Відповідно до Типової освітньої програми колективу авторів під керівництвом О. Я Савченко.

Буквар у першій частині пропонує завдання добукварного періоду навчання та букварного. Учні вивчать упродовж добукварного курсу слова, які відповідають на питання ЩО? ХТО? ЯКИЙ? ЯКА? ЯКЕ? ЯКІ? ЩО РОБИТЬ?; сформулюють уявлення про речення, службові слова, види речень, склад слова, поділ слів на склади, наголос, голосні та приголосні звуки (тверді й м'які); навчаться будувати звукові схеми слів та аналізувати звуковий склад слові.

У першій частині букварного періоду структура підручника влаштована так, що на одну букву виділяються два уроки: один для вивчення великої букви, другий – для малої букви. На завершенні кожного уроку здійснюється рефлексія – діти позначають свій настрій на смайликові в правому куточку сторінки.

Кожен урок, окрім основної мовної теми, присвячений також єдиній лінії спілкування: приміром, сім'я, пікнік, свійські тварини, казки тощо. Усі завдання уроку об'єднані тематичною лінією. Підручник пропонує яскраві якісні ілюстрації, намальовані спеціально для нашого букваря, які спонукають дітей до творчо-мисленнєвої діяльності.

На допомогу вчителеві у розділі «Методична підтримка» містяться файли з розробками уроків та календарно-тематичним плануванням.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support