Поглиблене вивчення. Авторка — Оксана Данилевська.

З 22 лютого по 17 березня  2021 року вчителі обирають підручники для 8 класу. Для поглибленого вивчення української мови пропонуємо переглянути підручник Оксани Данилевської.

Зверніть увагу на його особливості:

Ukr_mova_8kl_konkurs.png

Підручник наповнюють якісні та цікаві тексти авторства сучасної української та світової літератури, класичної  української літератури — твори Ірен Роздобудько, Юрій Андрухович, Оксана Забужко, Тарас Прохасько, Сергій Жадан, Джоан Роулінґ.

Тексти науково-популярного стилю створюють вузли для міжпредметних зв’язків із хімією, історією, мистецтвом.

Уроки з розвитку мовлення авторка Оксана Данилевська гармонійно вплела в масив мовних тем, чим суголосно продовжила мовну лінію. В уроках розвитку мовлення представлені всі види робіт.

Ukr mova 8kl Danylevska 2021 cover

Підручник закладає передумови формування предметних компетентностей через систему практико-орієнтованих завдань і активних видів діяльності з таких рубрик:

«Гра в слова», «Опрацювання теоретичного матеріалу» (із застосуванням прийомів критичного мислення), «Медіавправа», «Резюме», «Творча робота», «Спостерігаємо за мовними явищами», «Працюємо самостійно».

Узагальнювальні таблиці подані в темах, а не в додатках. Вони пропонують комплекс дій для їх опрацювання: доповнити форми, навести свої приклади. Таким чином авторка розгортає в таблицях поле  для рефлексійної діяльності учнів.

---------------------------

Прем'єра вебінару з Оксаною Данилевською  «Урок української мови як привід поговорити про світ — із підручником, що заохочує до бесід, роздумів і творчості» відбудеться 1 березня о 18:00. Переглянути запис у будь-який час можна за посиланням