Конкурс підручників для 8 класу ЗЗСО виходить на ІІ етап. Представляємо наші підручники.

Шановні вчителі, з 22 лютого 2021 року починається ваш вибір підручників. Упродовж трьох тижнів (до 17 березня) ви зможете вибрати найкращі, на вашу думку, підручники для 8 класу.

УОВЦ «Оріон» представляє до вибору чотири підручники:

  • Історія України 8 клас Ігоря Щупака, Бориса Черкаса, Олени Бурлаки, Наталії Власової, Кирила Глушка, Владислава Кронгауза, Ірини Піскарьової, Дмитра Секиринського, Олега Репана, Наталії Старченко, Олександра Худобця;
  • Всесвітня історія 8 клас Ігоря Щупака, Олени Бурлаки, Наталії Власової, Ірини Піскарьової, Дмитра Секиринського, Олександра Худобця;
  • Інформатика 8 клас Наталії Морзе, Ольги Барни;
  • Українська мова 8 клас (поглиблене вивчення) Оксани Данилевської.

Проєкти цих підручників пройшли експертне оцінювання й отримали рекомендацію надати гриф Міністерства освіти і науки України.  

Віддана творчість наших авторів і авторок, натхненна робота команди «Оріон» запрошує всіх зацікавлених переглянути електронні версії наших підручників.

  8kl Informatika 2021 cover      8kl Ukr Hist cover      Vsesv Hist 8 kl cover      Ukr mova 8kl Danylevska 2021 cover

Зичимо вдумливого й правильного вибору!

Про особливості наших підручників зможете дізнатися незабаром за переглядом вебінарів на YouTube каналі УОВЦ «Оріон». Зокрема, вебінар «Нові підручники для 8 класів: інструмент для вчителя, мотивація для учня, засіб від нудьги» відбудеться 10 березня о 18:00, реєстрація за посиланням.

Стосовно нових підручників історії 3 березня долучайтеся до розмови з Ігорем Шупаком, Олегом Репаном, Наталією Старченко та Борисом Черкасом на тему «Українська шляхта і козацтво; поляки, євреї і татари в нових підручниках історії: пізнання історії та позбавлення стереотипів». Реєстрація тут. Переглянути вебінар у записі можна на YouTube каналі Институт "Ткума".

* Реєстрація на історичні вебінари відбувається окремо. Усі зареєстровані отримають сертифікати.

 -------------------------------------

На що звернути увагу в підручнику «Українська мова 8 клас (поглиблене вивчення)» Оксани Данилевської, читайте в матеріалі «Українська мова 8 клас».

Про особливості підручника «Інформатика 8 клас» Наталії Морзе, Ольги Барни, читайте в матеріалі «Інформатика 8 клас».