Про першу зустріч, враження та плани. Методичне ательє Наталії Листопад починає цикл зустрічей.

Чому ательє?

Французькою ательє — цех, майстерня, студія. Отже, йдеться про місце, де щось продукують, виробляють, де відбувається творчість. Для нас це творча майстерня, де ми продукуємо методичні настанови, рекомендації, розробки уроків.

Формат ательє

  • Близько години, понад 50 учасниць і учасників з усієї України.
  • Без прив'язки до освітянських подій та конкурсів підручників.
  • Теми, які цікавлять вас, учителі, від фахівчині, передової в Україні авторки підручників і поссібників математики — Наталіїї Листопад.
  • Зустрічаємося у Zoom о зазначеній годині. Кому незручно, може переглянути запис конференції в YouTube.

Організувати подібні зустрічі Наталію Листопад просили ще під час презентації роботи з новим підручником для 4 класу. І от ми втілюємо цей задум!

Metodycnhe atelje 10 03

Плани

Погодили відкривати екрани нашого Методичного ательє Наталії Листопад раз на місяць. Кілька ідей для тематичного спрямування виголосили під час онлайнової зустрічі: 

  1. Робота з даними.
  2. Розвиток критичного мислення.
  3. Побудова схем та задач.

Свої пропозиції тем можете надсилати на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Тема 1: Робота з таблицями на уроках математики

Першу зустріч ми присвятили темі — «Робота з таблицями на уроках математики». Це тема, що входить до нової змістової лінії програми, Стандарту, тож інформації про її вивчення та викладання не так і багато. Пані Наталія Листопад ознайомила з методикою використання таблиць для навчання математики молодших школярів. До того ж у нашій розмові з'ясували, як можна використовувати цей матеріалу для вивчення предметів інших освітніх галузей. Запис Zoom-конференції можна переглянути тут.

Оцінювання діагностувальних завдань у початковій школі, забезпечення підручниками, проблеми інтеграції навчальних дисциплін — усіх цих тем побіжно торкалися в запитаннях від педагогічних працівниць. 

 Підпишіться на YouTube канал УОВЦ Оріон, щоб не проґавити анонсів наступних зустрічей.