Знаємо, що дистанційне навчання забирає багато вчительського часу. Тож пропонуємо добірку сторінок від авторок і авторів наших підручників.

 

  1. Група Наталії Листопад на фейсбук

Вивчаємо математику з Наталією Листопад 

Спільнота у фейсбуці для спілкування вчителів математики 1–4 класів. Понад 6000 учасників щоденно діляться тематичними роботами, розробками уроків, сценаріями, відео, тренажерами й останніми новинами. Матеріали розроблені спеціально до підручників Наталії Листопад. У групі можна публікувати також свої напрацювання та спілкуватися з колегами, авторкою.

 

2. Сторінка Ольги Барни на фейсбук

Я досліджую світ з інформатикою 

Сторінка з методичними рекомендаціями та матеріали для успішного викладання курсу «Я досліджую світ». Окрім усього пізнавального для уроків, будете в курсі актуальної інформації  про творчість Ольги Барни та Наталі Морзе.

 

3. Блог Ольги Барни: інформатика

Профіль Ольги Барни, присвячений урокам інформатики з 4 по 11 класи.

Файли-заготівки до конкретних розділів підручника, методичні рекомендації щодо навчання інформатики, проведення практичних робіт, тематичні плани, розробки уроків — знайдете багато корисного до уроків інформатики. На платформі Blogger публікує матеріали Ольга Барна, авторка підручників з інформатики для 4–11 класів, курсу «Я досліджую світ» для 5–11 класів. На платформі можна поставити запитання Ользі Барні та дістати відповідь.

 

4. Історія з історією; Щупак і друзі

Історія з історією; Щупак і друзі

Фейсбук-сторінка, що надихне цікавитися історією. Ігор Щупак, автор підручників, зошитів з історії, шукає істини у спілкуванні, дискусіях, тож ця сторінка є місцем зібрання всіх важливих думок. Тут можна знайти ідеї, запрошення на вебінари, враження від подій з фахового погляду, розмисли над вічним і любов до історії.

 

5. Новітня історія в школах України: Віталій Дрібниця

Новітня історія в школах України

Сайт Віталія Дрібниці, автора підручників історії. Автор викладає матеріали практичного призначення для викладання новітньої історії (від 1900 року): відеопрезентації, візуальний супровід, текстові пояснення. Чудовий ресурс для тих, хто шукає, як урізноманітнити навчання.

 

6. Історія України в школах: Дрібниця 

Історія України в школах

Мережевий проєкт Віталія та Ірини Дрібниці про давню, середньовічну, нову та новітню історію. Інформація структурована за темами. Багато відеоформатів та презентацій. Цей сайт точно заощадить час учителя історії.

 

7. Сторінка Валерія Совенка на фейсбуці

Все для вчителя, і не тільки

Ініціював створення групи — Валерій Совенко, автор підручників з географії для 9, 10, 11 класів. У цій фейсбук-спільноті вчителі діляться новими й сучасними методиками, педагогічними ідеями, різноманітними матеріалами зі шкільних предметів, інформаційними матеріалами, запрошеннями на вебінари та останніми новинами. І ще дрібка розважального контенту для настрою! 

 

  • Нагадаємо також, що в рубриці Методична підтримка є розробки уроків, календарне планування, методичні коментарі.
  • Ми запустили серію відеооглядів #Розкриваємо_карти на нашому YouTube каналі.
  • В Е-книгах містяться електронні додатки до підручників, електронні хрестоматії.

Цінуйте свій час і надавайте перевагу якіним джерелам інформації!