Навчальний рік добігає кінця — саме час для аналізу, порівнянь і висновків. Лінія науково-практичних конференцій подовжується.

На черзі Всеукраїнська науково-практична конференція «Нова українська школа в дії: актуальні проблеми методик навчання та стратегії розвитку». Конференція відбудеться 12 травня 2021 року о 15:00. Організатор — Рівненський державний гуманітарний університет.

УОВЦ Оріон готується. Катерина Пономарьова, авторка підручників і посібників з української мови та читання для початкової школи, записує відеопрезентацію на запрошення організаторів конференції.

Kateryna_Ponomaryova_27-04.jpg

Як авторка й кандидатка науково-педагогічних наук Катерина Пономарьова розкаже про інноваційні підходи в навчанні молодших школярів. Де в підручниках і посібниках використані дослідницький, проблемний, комунікативний і компетентнісний підходи, дивіться у відео на нашому YouTube каналі після конференції в Рівному.  

COVER Ukr mova pidr 4kl avtor   Українська мова та читання 3 клас. Частина 1.    Укр мова та читання 2 клас, частина 1      Буквар 1 клас. Пономарьова Катерина

 Застосовую занння 3 клас. Зошит Пономарьової    maluu slovom     Moi dosyagnennya ukr mova     zastosovuyu zn 2kl     maluu slovom 2kl      

Перевірка предметних компетентностей 2 клас     Формування предметних компетентностей з української мови 3 клас    Перевірка предметних компетентностей 3 клас     Формування предметних компетентностей 4 клас

   

Освітяни зможуть знайти корисне за кількома напрямами конференції «Нова українська школа в дії: актуальні проблеми методик навчання та стратегії розвитку»: 

  1. Реалізація змісту освітніх галузей НУШ (мовно-літературна, математична, природнича, технологічна, інформатична, соціальна та здоров’язбережувальна, громадянська та історична, мистецька, фізкультурна) в інтегрованих курсах та окремих предметах.
  2. Упровадження ключових інновацій у сучасний урок початкової школи.
  3. Забезпечення технологічності методик навчання мовно-літературної освітньої галузі в НУШ.
  4. Використання досягнень дошкільного періоду в процесі першого року навчання дитини в НУШ.
  5. Формування професійно-педагогічних компетентностей учителя НУШ.

Контакти організаторів конференції можна подивитися тут. Долучайтеся до наукових здобутків і стежте за новими відео з нашими авторками й авторами!