Атласи й конутрні картки, посібники й підручники з географії прибули до факультетів Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

УОВЦ «Оріон» співпрацює з багатьма вищими навчальними закладами. Навчальні видання стають предметом комунікації та міцних зв'язків з науковим колом. На цей раз свою вдячність висловили Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій та факультет історичної і соціально-психологічної освіти Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

pereyaslv.jpg

Кафедра географії, екології та методики навчання факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій та кафедра загальної історії, правознавства і методик навчання факультету історичної і соціально-психологічної освіти отримали комплекти атласів і контурних карт з історії та географії, підручники та робочі зошити. Ці методичні матеріали будуть використовувати в навчальній діяльності студентів і викладачів.

Уже не перший рік старша викладачка кафедри цифрових технологій навчання факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій Людмила Ісак бере участь у вебінарах від видавництва. Студенти університету використовують методичну літературу «Оріону» під час підготувань до занять у школах на період практики.

Видавництво «Оріон» дякує за добрі відгуки працівникам університету. Завжди раді пізнавальній співпраці та новим контактам.