#ВчимосяРазом

Уперше місто Дніпро приймало міжрегіональну науково-практичну конференцію «Війна і сучасна географічна освіта та просвіта». У віртуальному форматі її відвідали 198 учасників з різних регіонів України.

Основною метою конференції було висвітлення стратегічних питань розвитку географічної освіти та просвіти в умовах війни.

На допомогу учителеві в умовах війни науковці та методисти уклали презентації з порадами щодо проведення навчального процесу.

Науково-практичний захід став важливим етапом у формуванні загальноукраїнського бачення викликів, які стоять перед вітчизняною географічною наукою, просвітою та професійним розвитком педагогів.

Різні аспекти розвитку географічної освіти і просвіти було розкрито у доповідях широко відомих в Україні фахівців з провідних установ.

Запрошені спікери представляли найрізноманітніші освітні установи – від МОНУ до Інститутів підвищення післядипломної освіти та закладів вищої освіти, від НАПНУ до освітянського видавничого центру «Оріон».

Детальніше про спікерів, теми конференції та матеріали читайте на сайті «Освітньої траєкторії».

 IMG ec43a44b81735b69c0ff635d9227be6e V IMG ec43a44b81735b69c0ff635d9227be6e V

Дякуємо Центру професійного розвитку «Освітня траєкторія» Дніпровської міської ради за проведену міжрегіональну науково-практичну конференцію «Війна і сучасна географічна освіта та просвіта»!
війна і сучасна географічна просвіта — УОВЦ Оріон, Освітня траєкторія
 
 
Переглянути презентацію виступу на конференцію від УОВЦ «Оріон» 

 

 

 

 

 

 

Освітлюємо й освічуємося разом!