Вебінар 14 липня о 17:00 з Ольгою Барною та Наталією Морзе.

Цього навчального року 5-й клас для всіх учителів буде незвичним. І мова йде не про умови воєнного часу чи питання форми навчання. Нова українська школа "подорослішала" й перейшла з початкової школи в середню. У зв'язку з цим на вчителів чекає багато нових упроваджень.

Чого тільки вартує кількість програм цього року:

  • типова освітня програма,
  • модельна навчальна програма,
  • освітня програма (навчального закладу),
  • робоча навчальна програма вчителя.

Як учителеві дати з усім цим раду? Як перейти від модельного навчальної програми до предметного планування?

Вебінар 14 липня буде корисним для вчителів усіх курсів 5-го класу. Про всі етапи, які має пройти вчитель, щоб почати навчальний рік із власною робочою програмою, тематичним плануванням, поговоримо о 17:00 з Ольгою Барною та Наталією Морзе — авторками, які провели вчителів інформатики крізь початкову школу НУШ і тепер продовжують концепцію НУШ в середній школі. Наталія Морзе й Ольга Барна — авторки підручників інформатики для початкової школи, модельної навчальної програми для 5 класу та підручника з інформатики для 5 класу НУШ.

Вебінар відбуватиметься на платформі Zoom. Кількість учасників обмежена, проте нехай Вас це не хвилює, адже пряма трансляція вебінару відбуватиметься на YouTube-каналі УОВЦ «Oріон». За допомогою чату в YouTube-трансляції триматимемо прямий зв'язок із мовцями й ділитимемося всіма покликаннями.

Долучитися до трансляції на YouTube https://www.youtube.com/watch?v=_KBv6dL5cL0

Долучитися до конференції Zoom https://us02web.zoom.us/j/83523826643?pwd=YmNTL1BYMUxYWktwVk5mMEY0OFRIQT09

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/1432345707240413/?ref=newsfeed

СЕРТИФІКАТИ

Посилання на анкета для отримання сертифікату буде доступним у процесі вебінару. Кількість годин — 1.

Вебінар розвиває методичну та управлінську компетентності вчителя (планування навчальної діяльності та організація навчального середовища НУШ).