У середу, 13 липня, о 18:00 – наш традиційний «ІСТОРИЧНИЙ ВЕБІНАР» з Ігорем Щупаком та іншими гостями.

Інститут «ТКУМА» спільно з УОВЦ «Оріон» відновлюють пізнавальні історичні зустрічі щосереди. Війна проти рашистських загарбників тільки посилює війну за історичну пам'ять. Вебінари на актуальні теми відбудуться 13 і 27 липня, 10 і 25 серпня (25 серпня — це четвер), початок о 18:00. Усі трансляції відбудуться на YouTube-каналі Інституту «ТКУМА».

Історичні вебінари Ігоря Щупака, липень-серпень 2022. Теми 

Сертифікат за участь можна отримати лише за умови реєстрації: один сертифікат за два вебінари. Реєстрація на перші два вебінари доступна за покликанням: https://forms.gle/4XiFHJqMSXve3Gax5

Реєстрація на серпневі вебінари: https://forms.gle/XvYhHzqq9UsTuXKY9

 

Вебінар 13 липня 2022 року

Тема: Чи був СССР імперією? І чим тоді є сучасна росія…
Ведучий: Ігор Щупак (Дніпро)
Спікер: Людмила Гриневич (Київ)

Вебінар Щупака 13 липня 2022 р. Чи був СССР імперією? І чим є тоді сучасна росія...

Людмила Гриневич – відома історикиня, провідна спеціалістка з дослідження історії Голодомору в контексті геноцидних та імперіологічних студій. Саме бачення імперської сутності СССР (до речі – чому українською не СРСР?) та імперської сутності сучасної росії допомагає зрозуміти те, з чим ми маємо справу сьогодні, на жаль. І розмірковувати про те, які є перспективи в України поряд з останньою імперією Європи.

Взяти УЧАСТЬ У ПРЯМІЙ ТРАНСЛЯЦІЇ заходу і поставити свої запитання в чаті, а також переглянути запис вебінару можна за цим посиланням: https://www.youtube.com/c/TKUMAInstitute/featured 

Сертифікати

Звертаємо Вашу увагу на зміни в процедурі отримання сертифікатів. Відтепер сертифікати перебуватимуть в електронному реєстрі, знайти власний документ можна буде за посиланням із сайту УОВЦ «Оріон» (розділ Вебінари та презентації / Сертифікати за вебінари): https://www.orioncentr.com.ua/vebinary/39-sertificates-for-vebinars/248-istorychni-vebinars-13-07-27-08-22-sertificats За ці два вебінари передбачено один сертифікат, який буде доступний з 1-го вересня. На Вашу пошту не надходитиме повідомлення із сертифікатом.