Камера, мотор, знято! Відбулися вебінари, присвячені новим підручникам на навчально-методичним комплектам для 4 класу. Усі записи можна переглянути на YouTube каналі  УОВЦ «Оріон».

Ми дякуємо всім учасницям та учасникам! До наших зустрічей долучилися вчителі з усіх куточків України. Під час вебінару Наталії Листопад ми мали змогу бачити й учнів 3 класу. Тішимося, що вам цікаво й важливо. Ваша підтримка безцінна для наших авторок та команди видавництва «Оріон».

Вебінар Наталії Листопад 28.01.2020

Даємо відповіді на поширені запитання:

  1. Чи буде навчально-методичний супровід до підручників
  • «Української мови та читання» ( 1 частина — Катерини Пономарьової, Любові Гайової,
    2 частина — Олександри Савченко, Ірини Красуцької),
  • «Математики» Наталії Листопад,
  • «Я досліджую світ» Ірини Грущинської, Зої Хитрої, Ірини Дробязко
  • «Інформатики» Наталії Морзе, Ольги Барни?

Так, УОВЦ «Оріон» готує робочі зошити, тематичні діагностичні роботи, картки-тренажери, календарні планування до кожного зазначеного курсу.

До підручника «Я досліджую світ» ми продовжуємо лінійку методичних посібників від Ірини Грущинської та Зої Хитрої.

  1. Чи можна працювати з підручником Наталії Листопад (створеним за програмою Олександри Савченко), якщо йти за Типовою освітньої програмою Романа Шияна?

Можна, але потрібно адаптувати планування уроків. За програмою Олександри Яківни на математику виділяється 5 години на тиждень, за програмою Романа Шияна — 4 год. Отже, вчителі мають спланувати роботу за підручником таким чином, щоби вкластися в 4 години: скоротити час на певні теми, перекинути деякі завдання в курс «Я досліджую світ». Під час вебінару вчителі підтверджували, що успішно працюють і за підручником Наталії Листопад уже два роки, хоча навчаються за Типовою освітньою програмою Романа Шияна.

  1. Чи будуть бланки оцінювання до курсів 4 класу й коли?

Створення бланків і рекомендацій до оцінювання досягнень учнів та учениць відбуватиметься відповідно до коректив чинних вимог МОН.

Screenshot_3.jpg

Завершувався наш триденний вебінар-марафон на особливо приємній ноті — віршем Алли Огійчук (ліцей «Основа») для Наталі Листопад з подякою за її підручники.

Ми цінуємо Ваші відгуки і стараємося для Вас!