У репертуарі видавництва «Оріон» увесь спектр видань навчальної літератури. Наші підручники шостий рік поспіль перемагають у державних конкурсах і здобувають рекомендації Міністерства освіти і науки України. Ми також створюємо хрестоматії, робочі зошити, посібники з формування і перевірки предметних компетентностей, з підготовки до ЗНО й ДПА, методичну підтримку для вчителів. Нещодавно ми відкрили горизонт дошкільної освіти. Особливої уваги заслуговують атласи й контурні карти «Оріон». 

Розвиток кожної дитини — це індивідуальна історія. Тому у своїх продуктах ми втілюємо особистісний підхід до навчання. Для цього надаємо вчителям широку систему інтеграційних методів, ігрових прийомів, тренінгових та діалогових технологій. 

Наші місія — створювати підручники й посібники, які скеровують вчитися, мислити, діяти й мріяти. Такі ключі успішної особистості виділив Богдан Гаврилишин, найвпливовіший у світі український економіст, громадський діяч і меценат.

Оріон: Освічуємо, Розвиваємо, Інтегруємо, Окрилюємо, Навчаємо

Продукція

 «Оріон» забезпечує освітню систему брендованими продуктами. Ми вибудовуємо екосистему навколо кожної дисципліни: підручник, зошит, тренажер, картки, методичний коментар, календарне планування, атлас, контурна карта, хрестоматія, електронний застосунок.  Для дітей це — можливість відкрити предмет з різних боків. Учителі ж за такого підходу одержують ресурси для дискусії в класі, версифікаційні завдання, гнучку систему перевірки засвоєного. 

 

Атласи й карти

Картографічна редакція УОВЦ «Оріон» створила атласи й контурні карти для навчальних курсів з природознавства, географії, всесвітньої історії та історії України. Ми цілісно забезпечили початкову, середню і старшу школу. У цих виданнях фахові редактори й картографи втілили новаторські підходи, технології та методики. 

Ми наповнюємо наші картографічні видання унікальними за тематикою картами. Для їх створення використовуємо актуальні дані вітчизняних і міжнародних організацій, зокрема: Міжнародного фонду дикої природи, Міжнародного союзу охорони природи, Національного аерокосмічного агентства США, Центральної геофізичної обсерваторії України, Міністерства екології України тощо. Атласи від «Оріон» спонукають правильно читати карти, що є одним із найважливіших чинників формування світогляду. Наші атласи та карти високо оцінюють рецензенти, науковці в галузі політичної географії та геополітики, історичної географії, етно- і демо-географії, вчителі-практики.

maps_and_atlases

Наші принципи

В основі наших принципів — дитиноцентризм. Створюючи навчальні видання, ми зважаємо на особливості дитячого сприйняття. Наші автори намагаються всіляко підтримати розвиток уяви, креативного мислення дітей в молодшому шкільному віці. Учням середньої школи важливо прищепити спрагу до пізнання, зацікавити їх у різних галузях знань. Учнівство старшої школи робить свідомий вибір подальшої сфери занять. Тож ми спрямовуємо «нове» в річище практичного, прикладного знання.

Мотивація до саморозвитку. Ми знаємо, що підручник читають не задля відповіді на запитання наприкінці параграфа або розділу. Наші видання розвивають потребу в глибших знаннях.

Ще один принцип — цілісне панорамне сприйняття шкільної освіти. Діти мають навчитися зводити мости, бачити гармонію світобудови. Сьогодні ми представляємо підручники, посібники, атласи, в основі яких закладено принцип інтеграції різних дисциплін і навчальних видань. Редакції видавництва працюють пліч-о-пліч, синтезують спеціальні знання у системний продукт. 

Навчання через розуміння. Ми розуміємо настанови МОН, потреби вчителів, бажання школярів та вимоги батьків. «Оріон» інтегрує цей взаємозв’язок у своїх продуктах.

УОВЦ «Оріон» регулярно бере участь у тренінгах і конференціях, влаштовує вебінари для освітян. Досвід колег і вчителів-практиків мотивує нас експериментувати з архітектонікою видань, форматами подачі матеріалу та моделями розкриття тем.

УОВЦ "Оріон" на Форумі видавців 2019

Видавнича діяльність УОВЦ «Оріон» тримається любов’ю: до вчителя, учня, підручника, автора тексту та ілюстрацій, редактора, верстальника. Нас надихають Ваші відгуки, побажання, рекомендації, небайдужість до спільної справи. Команда видавництва називає себе сузір'ям. Тільки разом ми утворюємо єдиний візерунок, щоб орієнтувати наших читачів у просторах освітянського неба.