NUSH PUTIVNYKY Монтажна область 1

Путівники, поради та інструкції, матеріали, які стануть у пригоді під час підготування вчителів НУШ до навчального процесу:

 

Методичні путівники НУШ,

які зібрано на сайті Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. На сайті ви отримаєте не тільки загальну інформацію, інструкції та поради щодо роботи вчителя та директора, а також путівники для класного керівника, психолога, вчителів різних галузей.

 

NUSH Putivnyk 

Посібник «Нова українська школа: путівник для вчителя 5–6 класів»

У посібнику представлено методичні матеріали, які допоможуть учителям створювати нове освітнє середовище у базовій школі, забезпечити активну взаємодію учасників освітнього процесу на уроці, використовувати діяльнісний підхід у навчанні.
Схарактеризовано оцінювання навчальних досягнень учнів 5–6 класів у межах формувального та підсумкового оцінювання, особливості партнерської взаємодії з батьками, організацію наскрізного виховного процесу у базовій школі.

Дякуємо всім, хто долучається до створення таких путівників, які дають змогу покращити роботу вчителя! А ми продовжимо поповнювати колекцію матеріалів для вчителя.

Освітлюємо й освічуємося разом!