Дата: 18 лютого 2022 року

Початок: 18:00

16.02. о 18:00 відбудеться перший вебінар із серії історичних вебінарів: «П'ЯТИЙ КЛАС І НУШ ДЛЯ ВАС: Історія і громадянська освіта – гармонія класики та інновацій» (Презентація підручників з історії УОВЦ «Оріон», зокрема підручника «Вступ до історії України та громадянської освіти». Автори: Ігор Щупак, Олена Бурлака, Ірина Піскарьова, Андрій Посунько). Трансляція вебінару відбудеться на ютуб-каналі ТКУМА.

Завантажити схему

Screenshot_1.png

 

18.02. о 18:00 відбудеться вебінар «П'ЯТИЙ КЛАС i НУШ ДЛЯ ВАС: Історія з родзинками – засвоюємо з насолодою!» (Презентація трьох підручників з історії УОВЦ «Оріон»)


21.02. о 18:00 відбудеться вебінар «П'ЯТИЙ КЛАС i НУШ ДЛЯ ВАС: Історія і громадянська освіта – гармонія класики та інновацій». (Презентація підручника «Україна і світ: вступ до історії України та громадянської освіти». Автори: Наталя Власова, Владислав Кронгауз, Дмитро Секиринський, Вікторія Павловська-Кравчук, Ігор Щупак)


24.02. о 18:00 відбудеться вебінар «Великі громадянсько-історичні відкриття в Новій українській школі». (Презентація підручника «Вступ до історії України та громадянської освіти». Автори: Тамара Бакка, Олександр Желіба, Тетяна Мелещенко, Євген Ашортіа)

 

Зареєстровані учасники серії вебінарів отримають сертифікат. Один сертифікат на 8 годин.

Ви можете взяти участь у прямій трансляції заходу і поставити свої запитання в чаті, а також переглянути запис вебінару.